ATSAUKSMES

“Nometnē bija ļoti jauki, interesanti un patika iepazīties ar visiem audzinātājiem un bērniem. Nākamgad arī plānoju atbraukt, jo bija ļoti interesanti un ļoti brīnišķīgi pavadīts laiks. Nākošvasar, kad braukšu, ņemšu līdzi vēl vienu draudzeni, lai arī izbaudītu šo pašu. Ļoti patika aktivitātes, sporta nodarbības, ēdināšana arī bija ļoti laba, garšīga. Un naksniņās vienmēr bija visādi gardumi, kas bija perfekti. Patika arī balviņas.”

(Linda, 13 gadi)

 

 

“Nometnē man patika sports, olimpiskās sporta spēles, rīta rosme, florbols, filmu vakars, frisbijs un futbols.”

(Henrijs, 8 gadi)

 

 

“Šajā nometnē man patika treneri un arī paši vadītāji. Bija ļoti daudz un skaisti mirkļi, ko atceros. Un treneri bija ļoti jauki un izpalīdzīgi – jebkurā brīdī, vai tev grūti vai nē treneri, tev nāks palīgā. Nometnes izklaides bija ļoti jautras un interesantas, varējām smieties un “palauzt galvas” pie grūtiem uzdevumiem. Un nakts trase bija ļoti interesanta un bija kur “palauzt galvu”.”

(Ralfs, 15 gadi)

 

 

“Man patika pozitivitāte no treneriem un palīgiem, kā arī jaunā Escape room, sponsori, un ugunskurs pie kura varēja jautri papļāpāt un paskatīties zvaigznājus.”

(Raivo, 14 gadi)

 

 

“Šī ir mana pirmā reize nometnē. Esmu pateicīgs par lielisko kompāniju un interesantiem notikumiem! Kā arī pateicos par aktīviem treniņiem un sporta spēlēm! Es ļoti ceru, ka arī nākamgad tikšu uz Dafnes nometni!”

(Anrijs, 12 gadi)

 

“Man ļoti patika, ka mēs visi vingrojām! Man patika handbols un badmintons, jo bija ļoti forši tos spēlēt. Es sadraudzējos ar visiem! Un bija ļoti forši vingrot rīta rosmē. Tas viss bija ideāli un es ceru, ka tiksimies vēlreiz!”

(Aleksa, 10 gadi)

 

 

“Man handbola nometnē patika bērni un istabiņas biedri. Man vēl patika rokdarbu stundas. Vēl man patika sports un treneri, vislabāk patika metieni pa vārtiem un handbola spēles. Man vēl patika handbola turnīrs.”

(Kristers, 9 gadi)

 

 

“Man patika spēle Skrējiens pēc miljona, Lielās paslēpes un kino vakars. Un man ļoti patika Escape room. Man arī patika futbols, frisbijs, badmintons, handbols, florbols.”

(Reinis, 11 gadi)