DAFNES NOMETNES
Piedzīvojumi Avārijas Brigādes Izklaides Parkā
ABpark
Norises laiki
25.06.-01.07.2018.
07.07.-13.07.2018.
14.07.-20.07.2018.
Norises vieta
Atpūtas komplekss "Druvas" un Avārijas brigādes izklaides parka teritorija, Lēdmanes pagasts, Lielvārdes nov.
Programma
Nometnes programma ietver gan izglītojošās, gan attīstošās nodarbības augsti kvalificētu un pieredzējušu pedagogu vadībā. Katru dienu nometnes programmā ietverts Avārijas brigādes piedzīvojumu un izklaides parka apmeklējums ar dažādiem speciāli nometnei veidotiem interesantiem uzdevumiem (veiklībai, prātam, sadarbībai, precizitātei un radošumam), startējot gan individuāli, gan komandās. Vairāk par parka piedāvātajām iespējām var uzzināt parka mājas lapā www.abpark.lvVisiem dalībniekiem dāvanā izklaides parka sezonas abonements un iespēja apmeklēt parku neierobežotā daudzumā arī pēc nometnes!
Pielikums ar pilnu informāciju
Sporto Vesels
Norises laiki
15.07.-21.07.2018.
22.07.-28.07.2018.
29.07.-04.08.2018.
Norises vieta
Kocēnu sporta komplekss un viesnīcas, Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu novads
Programma
Ietver aktīvu kustēšanos visas dienas garumā. Dažādu populāru sporta spēļu apmācību (volejbols, florbols, basketbols, futbols un handbols) un vispusīgo fizisko attīstību. Programmā ietvertas izglītojošās un radošās nodarbības veidojot, gatavojot ēdienus un apdrukājost T-kreklus. Vakara pusē dalībnieki izspēlēs lielās spēles- Karoga zagšana, Varavīksnes spēle, Lielās paslēpes un noskatīsies aizraujošu filmiņu turpat blakus esošajā Tautas nama kino zālē. Dosimies aizraujošās ekskursijās uz Valmieras Sajūtu parku, BMX velo trasi, spēlēsim golfu un dosimies izjādē uz zirgiem.
less
Pielikums ar pilnu info
Handbola nometne
Norises laiki
05.-11.08.2018.
Norises vieta
Kocēnu sporta komplekss un viesnīca, Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu novads
Programma
Nometnes programmā ietverti handbola tehnisko elementu pilnveidošanas treniņi kvalificētu treneru vadībā, kā arī taktiskās sadarbības treniņi, spēlējot handbola spēli. Programmā ietvertas arī izglītojošās un radošās nodarbības cepot, gatavojot ēdienus un apdrukājot T-kreklu, kā arī vakara pusē lielās spēles- Karoga zagšana, Varavīksnes spēle, Lielās paslēpes un kino skatīšanās vietējā Tautas namā. Ekskursija uz Valmieras Sajūtas parku, BMX trasi un izjāde ar zirgiem. Šogad spēlēsim arī golfu!
Pielikums ar pilnu info