DAFNES NOMETNES
Pieteikšanās norise...
1. Ja esat izlēmuši pieteikt savu bērnu kādā no mūsu organizētajām nometnēm, tad aizpildiet nepieciešamo informāciju sadaļā PIETEIKTIES.
2. Saņemot Jūsu aizpildīto PIETEIKUMU, automātiski Jūsu bērns tiek iekļauts nometnes dalībnieku sarakstā, un Jums tiek gatavoti šādi dokumenti:
√ LĪGUMS par bērna uzņemšanu nometnē (2 eksemplāros)
√ DALĪBNIEKA PERSONAS ANKETA
√ INFORMĀCIJAS LAPA VECĀKIEM
√ LĪDZI ŅEMAMO MANTU SARAKSTS
√ RĒĶINS dalības apmaksai
3. Sagatavotie dokumenti tiek nosūtīti uz norādīto pasta adresi vai arī tiek nodoti tiekoties klātienē ar nometnes vadītāju (pēc atzīmētā veida dokumentu parakstīšanai PIETEIKUMĀ).
4. Kad Jūs saņemat dokumentus, tad atpakaļ nosūtiet:
√ Aizpildītu DALĪBNIEKA PERSONAS ANKETU;
√ parakstītu vienu LĪGAUMA eksemplāru par bērna uzņemšanu nometnē;
5. Iebraukšanas dienā obligāti jāiesniedz:
√ ĀRSTA IZZIŅA par bērna veselības stāvokli
Sporto Vesels
Norises laiki
15.07.-21.07.2018.
22.07.-28.07.2018.
29.07.-04.08.2018.
Norises vieta
Kocēnu sporta komplekss un viesnīcas, Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu novads
Section Title
Ietver aktīvu kustēšanos visas dienas garumā. Dažādu populāru sporta spēļu apmācību (volejbols, florbols, basketbols, futbols un handbols) un vispusīgo fizisko attīstību. Programmā ietvertas izglītojošās un radošās nodarbības veidojot, gatavojot ēdienus un apdrukājost T-kreklus. Vakara pusē dalībnieki izspēlēs lielās spēles- Karoga zagšana, Varavīksnes spēle, Lielās paslēpes un noskatīsies aizraujošu filmiņu turpat blakus esošajā Tautas nama kino zālē. Dosimies aizraujošās ekskursijās uz Valmieras Sajūtu parku, BMX velo trasi, spēlēsim golfu un dosimies izjādē uz zirgiem.
less
Pielikums ar pilnu info
Handbola nometne
Norises laiki
05.-11.08.2018.
Norises vieta
Kocēnu sporta komplekss un viesnīca, Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu novads
Programma
Nometnes programmā ietverti handbola tehnisko elementu pilnveidošanas treniņi kvalificētu treneru vadībā, kā arī taktiskās sadarbības treniņi, spēlējot handbola spēli. Programmā ietvertas arī izglītojošās un radošās nodarbības cepot, gatavojot ēdienus un apdrukājot T-kreklu, kā arī vakara pusē lielās spēles- Karoga zagšana, Varavīksnes spēle, Lielās paslēpes un kino skatīšanās vietējā Tautas namā. Ekskursija uz Valmieras Sajūtas parku, BMX trasi un izjāde ar zirgiem. Šogad spēlēsim arī golfu!
Pielikums ar pilnu info